Obchodní manažer/ Zástupce ředitele

Pro jednoho z našich významných klientů, největšího českého provozovatele cisternové a kontejnerové dopravy, která je součástí významné nadnárodní skupiny se sídlem ve Francii, hledáme zodpovědnou osobu na pozici Obchodního manažera/ Zástupce ředitele společnosti.

Hledáme zodpovědného, komunikativní jedince, silného manažera schopného řídit vlastní tým, ale také v době nepřítomnosti zastupovat ředitele společnosti, vyjednavače, který nemá problém s vyhledáváním a oslovováním nových klientů, ale také dokáže pečovat a udržovat dlouhodobé stavy se stávajícími klienty.

Náplň práce:

  • Podílení se na definování strategie: definice cíle, potenciálu a prostředků.
  • Rozvoj vztahů se zákazníky, identifikace jejich potřeb, vedení obchodních případů, vypracování příslušné cenové nabídky, podílení se na zpracování obchodních nabídek.
  • Udržování a posilování dlouhodobých vztahů se zákazníky a obchodními partnery.
  • Vyhledávání obchodních příležitostí.
  • Sledování vývoje na trhu – analýza a monitoring trhu.
  • Zajištění obchodního rozvoje stávajících zákaznických portfolií – návštěvy zákazníků, sledování závazků, měření zákaznické spokojenosti, navyšování cen apod..)
  • Posílení pozice firmy na trhu.
  • Zvýšení obratu a ziskovosti firmy.
  • Plnění plánovaných obchodních cílů.
  • Strategické vyhledávání a rozvoj klíčových obchodních příležitostí.
  • Řízení, vedení, motivace a rozvoj obchodního týmu.
  • Vyhodnocování plnění obchodních cílů svého obchodního týmu.
  • Podpora budování značky.
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků vedení společnosti.
  • Tvorba a plnění obchodního plánu.

Požadavky:

  • Vzdělání dopravního nebo technického zaměření výhodou.
  • Zkušenost na obchodní pozici, ideálně v nákladní dopravě nebo logistice.
  • Výbornou znalost AJ jazyka – komunikace s klienty, zahraničními partnery.
  • Znalost FJ je výhodou.
  • Výborné komunikační, prezentační, obchodní dovednosti.
  • ŘP sk. B nutností – aktivní řidič.

Nabídka:

  • Samostatná a zodpovědná pozice.
  • Zázemí nadnárodní společnosti, přesto rodinná firma.
  • Podpora při nástupu a odpovídající školení.
  • Přátelská atmosféra, příjemný a nápomocný kolektiv.
  • Pevný plat a roční bonus.
  • Služební auto, telefon a notebook.