AUDITOR

Pro našeho váženého klienta, který sídlí v Klatovech,  hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Auditor.

Tato pozice je na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

  • ověřování účetních závěrek a konsolidovaných účetních závěrek
  • kontrola dodržování všeobecně závazných norem a právních předpisů
  • zpracování a projednávání kontrolních zpráv
  • kontrola účetních a hospodářských výkazů a dodržování vnitropodnikových norem a předpisů

Požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání, zkušenosti na pozici Auditor
  • auditorské zkoušky jsou nutností
  • pečlivost, systematičnost, analytické myšlení, týmový hráč
  • znalost zákona o obchodních korporacích, NOZ, zákon o přeměnách obchodních společností

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci v malé rodinné firmě
  • práci na zkrácený úvazek, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • pravidelná odborná školení, jazykové kurzy
  • kariérní a profesní růst
  • mobil, notebook
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dovolenou
  • teambuildingové akce

V případě zájmu pošlete svůj životopis na: info@fjobs.cz

 V případě dotazů volejte p. Štěpánová +420 724 726 888

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *