Senior Účetní/ Ekonom

Pro našeho významného klienta, lídra na poli podnikového, ekonomického a dotačního poradenství hledáme kolegu/kolegyni na pozici Senior účetní/ Ekonom.

Místo výkonu práce: Klatovy

  • Nahlížíte už na účetnictví manažersky? Je účetnictví to co vás baví?
  • Rádi komunikujete s klienty a pomáháte jim přes vaše doporučení růst?
  • Rádi děláte klientovi oponenturu?
  • Jste vůdčí typ a rád předáváte svoje zkušenosti a schopnosti týmu?
  • Máte rádi přehled a už nechcete v detailu řešit účetní osnovu?
  • Je pro vás důležité vědět, že vaše práce dává smysl, je důležitá, potřebná a klient si jí váží?
  • Uznáváte stejné hodnoty jako my – důslednost, spolehlivost, férovost, čestnost, týmovost?

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kompletní finanční, účetní a daňovou agendu společností
  • dohled nad účetnictvím
  • finanční kontrola společností
  • komunikace s klienty – zjišťování jejich potřeb, jejich aktuální situace, přinášení návrhů, nápadů a vašich doporučení
  • pravidelná spolupráce s managementem společnosti
  • provádění veškerých uzávěrkových prací a to jak z pohledu DPH, tak z pohledu Daně z příjmu včetně daňových přiznání
  • spolupráce na vývoji nových reportů a metodik
  • reporting jak na měsíční, tak roční bázi

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (finance/účetnictví)
  • 5 let praxe jako ekonom
  • zkušenost ideálně z výrobního podniku střední velikosti
  • orientaci v účetnictví a daňové problematice
  • znalost základních účetních a finančních principů
  • schopnost samostatně a aktivně řešit svěřené úkoly
  • základy controllingu
  • znalost anglického jazyka na střední úrovni
  • analytické myšlení, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • empatická, chápavá, klidná povaha
  • diplomatické jednání
  • zkušenost se zadáváním práce, budováním týmu a jeho následnou kontrolou
  • týmový duch a schopnost přicházet s vlastními nápady
  • důslednost, spolehlivost, férovost a čestnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • výbornou znalost Excelu a účetních systémů
  • znalost datových analýz je výhodou – rádi vás to naučíme

Společnost nabízí:

  • netypickou firemní kulturu, velmi vstřícnou, rodinnou, příjemnou s týmem, který táhne za jeden provaz
  • zajímavou a pestrou práci
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • pravidelná odborná školení, jazykové kurzy
  • práci v kancelářích maximálně po dvou J vždy máte klid na práci
  • mobil, notebook
  • a 14. plat
  • příspěvek na dovolenou
  • teambuildingové akce
  • neformální pracovní atmosféru plnou humoru a pochopení

NEVÁHEJTE A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS info@fjobs.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *